Яке рівняння має безліч коренів? варіанти відповідей а) х + 9 = 9 б) х + 2 = х + 2 в) х + 5 = 0 г)

х + 5 = х - 5

Ответы на вопрос

Отвечает Гришанова Анастасия.

Ответ:    б)  х + 2 = х + 2 .

Объяснение:

  Безліч коренів  має варіант відповіді  б)  х + 2 = х + 2 , бо це є

  тотожність .