При яких значеннях x числа x-2; x+1; 5x+1 є послідовними членами геометричної прогресії?


Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Федос.

Объяснение:

x-2;\ x+1;\ 5x+1.\\q=\frac{x+1}{x-2} =\frac{5x+1}{x+1} \\(x+1)^2=(x-2)*(5x+1)\\x^2+2x+1=5x^2-9x-2\\4x^2-11x-3=0\\D=169\ \ \ \  \sqrt{D}=13\\ x_1=-\frac{1}{4} \ \ \ \ x_2=3.

Ответ: x₁=-1/4    x₂=3.