Знайдіть суму перших п'яти членів геометричної прогресії (bn) у якій b1=-5 q=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Максимов Ваня.

Объяснение:

b_1=5\ \ \ \ q=2\ \ \ \ \ S_5=?\\S_5=5*\frac{2^5-1}{2-1}=5*\frac{32-1}{1}=5*31=155.

Ответ: S₅=155.