6.Знайдіть третій член і суму восьми перших членів геометричної прогресії (bn), b1 =–1, q =2.


Ответы на вопрос

Отвечает Скрябина Елизавета.

Объяснение:

b_1=-1\ \ \ \ \ q=2\ \ \ \ \ b_3=?\ \ \ \ \ S_8=?\\b_3=b_1q^2=-1*2^2=-1*4=-4.\\S_8=-1*\frac{q^8-1}{2-1}=-\frac{256-1}{1} =-255.

Ответ: b₃=-4,  S₈=255.