Склади квадратне рівняння коренями якого є числа х1= -9; х2= -12, А коефіцієнт а= 1. Срочно!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Комова Екатерина.

Ответ: х²+21х+108=0

Объяснение:

(х+9)*(х+12)=0

х²+12х+9х+108=0

х²+21х+108=0