Розв'язати рівнання виділивши з його лівій частині квадрат двочлена x²-8x-20=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Пентегов Сергей.

x²-8x-20=0​

x²-8x+16-16-20=0​

(x²-8x+16)-36=0​

(x-4)²-6²=0​

(x-4-6)(x-4+6)=0

(x-10)(x+2)=0

x-10=0 или  х+2=0

х=10   или  х=-2

О т в е т. -2; 10