Знайдіть суму перших n членів арифметичної прогресії,якщо a1=8,d=14,n=5​ даю 40 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Епишин Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

a5= a1+ 4d= 8+56=64

S5= a1+a5/2 *5=180