Перший член арифметичного прогресу дорівнює -11,8, а різниця в прогресії 7,2. Знайдіть дванадцятий

член цієї прогресії

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Арина.

Відповідь:

67.4

Пояснення:

a12=a1+(12-1)*d=-11.8+7.2*11=67.4