В арифметичній прогресії (ап) відомо, що а1 = -3, d = 3. Знайти а11, а37.​


Ответы на вопрос

Отвечает Добрыднева Даша.

Ответ:

В решении.

Объяснение:

В арифметичній прогресії (ап) відомо, що а1 = -3, d = 3. Знайти а11, а37.​

а₁ = -3;     d = 3;      а₁₁ = ?        а₃₇ = ?

1) Найти  а₁₁:

Формула:

an = a₁ + d(n - 1)

а₁₁ = -3 + 3 * 10

а₁₁ = -3 + 30

а₁₁ = 27;

2) Найти  а₃₇:

Формула:

an = a₁ + d(n - 1)

а₃₇ = -3 + 3 * 36

а₃₇ = -3 + 108

а₃₇ = 105.