В урні лежать 18 червоних, 45 синіх і 12 жовтих кульок. Яка ймовірність витягнути навмання з урни

жовту кульку?

Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Владимир.

Ответ:

4/25

Объяснение:

12+45+18=75=12/75=4/25