За перший день було продано 60% завезеної тканини,за другий день 35% остачі,а за третій- решту 78

м. Скільки метрів тканини продали за три дні?

Ответы на вопрос

Отвечает Рождественская Александра.

Ответ:

1) 100-60-35=5%-третій день.

2)78÷5×100=1560(м)

Відповідь:1ъВідповідь1560 метрів тканини продали за три дні.

Объяснение: