Умоляю пожалуйста помогите прошу дам 30 балов¡!!!!!!¡ Графік функції у = kх + b перетинає осі

координат у точках А(0; - 4) і В(3; 0). Знайти значення k i b.

Ответы на вопрос

Отвечает Бледная Яна.

Пояснення:

A(0;-4)\ \ \ \ \ B(3;0)\ \ \ \ \ y=kx+b\ \ \ \ k=?\ \ \ \ \ b=?\\\left \{ {{-4=0*k+b} \atop {0=3*k+b}} \right.\ \ \ \ \ \left \{ {{b=-4} \atop {3k-4=0}} \right. \ \ \ \ \ \left \{ {{b=-4} \atop {3k=4\ |:3}} \right. \ \ \ \ \ \left \{ {{b=-4} \atop {k=\frac{4}{3} }} \right.  .

Відповідь: k=4/3     b=-4.