Розв яжіть біквадратне рівняння x^4+8x^2-9=0


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:

x1=-1, x2=1

Объяснение:

t^2+8t-9=0

t=-9

t=1

x^2=9

x^2=1

x∉R

x=-1

x=1

Отвечает Тучинський Назар.

Ответ:

D=b^2-4ac=8^2-4*1*(-9)=64+36=100

x1=-b+✓D=-8+10=-1

2. 2

x2=-b-✓D=-18=-9

2. 2