Скільки розв'язків має система? 2х-у=1 2х-у=3 1) один 2) два 3) безліч 4) жодного​


Ответы на вопрос

Отвечает Свиридов Тимофей.

Ответ:

безліч

Объяснение:

х-у=1

2х-2у=2;  х-у=1

х-у=х-у

0х=0у

Система має безліч розв*язків.