Не використовуючи формулу коренів, знайди корені квадратного рівняння x²+18x+56=0. срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.

Ответ:

-4; -14;

Объяснение:

x^2 + 18x + 56 = x^2 + 4x + 14x + 56 = x(x+4) + 14(x+4) = (x+4)(x+14)=0 -> x = -4; -14;