Помогите пожалуйста!!! Знайти знаменник геометричної прогресії, якщо 1-й член прогресії дорівнює

"-6", а 3-й член дорівнює "-54"

Ответы на вопрос

Отвечает Фролова Анастасия.

Ответ:

b_1=-6\\ b_3=-54\\b_3=b_1q^2\\ q^2=\frac{b_3}{b_1}\\q^2 = \frac{-54}{-6}\\q^2 = 9\\q = \sqrt{9}\\ q = 3

Объяснение: