Задано функцію словесно: кожному значенню х ставимо у відповідність його квадрат, зменшений на 4:

А) записати формулу функції Б) знайти множину значень В) знайти значення аргументу, при якому значення функції дорівнює 12 Г) дослідити на парність Д) нулі функції

Ответы на вопрос

Отвечает Влизкова Алёнушка.

Відповідь:

А) y=x^2-4

Б)  D(y)Є{-4; + Нескінченність)

В) y=12; x^2-4=12; x^2=12+4; x^2=16; x=sqrt(16)

x=4

Г) Функція парна, адже x^2-4=(-x)^2-4

Д) y=0; x^2-4=0; x^2=4; x1=2; x2=-2