Сума двох дробів дорівнює 54/55, а один із доданків 10/11, знайдіть інший доданків.


Ответы на вопрос

Отвечает Балабуха Анна.

Ответ:

4/55

Объяснение:

Нам потрібно звести ці 2 дроби до найменшого спільного знаменника:

54/55 = 54/55

10/11 = 50/55

54/55 - 50/55 = 4/55