Скороти дріб 100-x²/60-6x только розпишите​


Ответы на вопрос

Отвечает Гафуров Юсуф.

Ответ:

 \frac{10 + x}{6}

Объяснение:

За формулою

a {}^{2}  - b {}^{2}  = (a - b)(a + b)

розкладемо на множники:

 \frac{(10 - x)(10 + x)}{60 - 6x}

6-спільний множник, виносимо за дужки його:

 \frac{(10 - x)(10 + x)}{6(10 - x)}

Скорочуємо спільний дільник 10-х і маємо:

 \frac{10 + x}{6}