5. Множина А складається з розв'язкiв рiвняння: (x - 5)(x + 2) = 0, а множина В - з розв'язків

рівняння: x² - 3x - 10 = 0 Чи правильно, що -A € В - навпаки,​

Ответы на вопрос

Отвечает Булах Данил.

Ответ:

Объяснение:

(x-5)(x+2)=0 ⇒ x-5=0 ⇒ x₁=5; x+2=0 ⇒x₂=-2 ⇒ A={-2; 5}

x²-3x-10=0 ⇒ D=9+40=49

x₃=(3-7)/2=-2; x₄=(3+7)/2=5 ⇒ B={-2; 5}

Отсюда следует: A⊆B и A⊇B ⇒ A=B.