За три дні велосипедист проїхав 180км. За другий день вiн проїхав на 10км менше, ніж за перший, а

за третій 4/5 того, що за перші два дні разом. Яку відстань подолав велосипедист за кожний день окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Косарева Кристина.

1)180-10=170(км)

2)180+170=250(км)

3)250÷5×4=120(км)

Відповідь:170км за перший день, 250 за другий день,120 проїхав велосипедист за третій