Як із графіка функції y=√x отримати графік функції: 1) у =√x +3; 2)y=√x-4.


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Сергей.

Відповідь:

Пояснення:

y=\sqrt{x}

y=\sqrt{x} +3 - підняття графіка функції на 3 одиниці вгору

y=\sqrt{x} -4 - перенесення графіка функції на 4 одиниці вниз

Якщо у вас числа стоять під коренем, то рух відбувається вздовж осі Ох.

y=\sqrt{x+3} - на 3 одиниці ліворуч

y=\sqrt{x-4} - на 4 одиниці праворуч