У=-х-3 А (-1;-4). Яка відповідь


Ответы на вопрос

Отвечает Булат Богдан.

Объяснение:

Щоб знайти рівняння прямої, яка проходить через точку A(-1, -4) з нахилом -1, ми можемо скористатися формулою точкового нахилу рівняння прямої, яка має вигляд:

y - y1 = m(x - x1),

де m - нахил прямої, а (x1, y1) - координати точки A.

Підставивши дані, ми отримаємо наступне:

y - (-4) = (-1)(x - (-1))

Спрощуючи праву частину:

y + 4 = -x - 1

Віднімаючи 4 з обох сторін:

y = -x - 5

Отже, рівняння прямої, що проходить через точку A(-1, -4) з нахилом -1 має вигляд y = -x - 5.