БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ ДАЮ 50 балів!!!! Точки А і В лежать у двох перпендикулярних площинах а і В

від-повідо. 3 точок А і В проведено перпендикуляри АА1,і ВВ1, до лінії перетину площин. Знайдіть кути, які утворює відрізок АВ між площинами а і В, якщо АА1 = 2корінь із 3 см, ВВ; = 2корінь із 6 см, А1В = 6 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Плисецкая Мария.
AB^2 = AA1^2 + A1B^2 = 3 + 36 = 39
AB = корінь із 39 см

Тепер знайдемо кути між відрізком AB та площинами а і В. Нехай α буде кутом між відрізком AB та площиною а, а β - кутом між відрізком AB та площиною В. Тоді:

sin α = AB/AA1 = корінь із 39/3 = корінь із 13
α ≈ 70.53°

sin β = AB/BB1 = корінь із 39/(2корінь із 6) = корінь із 13/4
β ≈ 18.44°

Отже, кут між відрізком AB та площиною а становить приблизно 70.53°, а кут між відрізком AB та площиною В - приблизно 18.44°.