Вычислите, пожалуйста cos 73° sin 107° + sin 73° sin 197°


Ответы на вопрос

Отвечает Вишняков Андрей.

Відповідь:

Відповідь: -1.

Пояснення:

Ми можемо скористатися формулою для добутку синусів двох кутів:

sin(x+y) = sin(x)cos(y) + cos(x)sin(y)

Тоді маємо:

cos 73° sin 107° + sin 73° sin 197° = sin(73° + 107°) + sin(73° + 197°)

= sin(180°) + sin(270°)

Оскільки синус 180° дорівнює 0, а синус 270° дорівнює -1, то ми можемо записати:

cos 73° sin 107° + sin 73° sin 197° = 0 + (-1) = -1

Отже, відповідь: -1.