Функцію задано формулою y=x2 - 2, де -2 ≤ х ≤ 3. 1) Складіть таблицю значень даної функції з

кроком 1. 2) Користуючись таблицею, побудуйте графік даної функції. 3) Користуючись графіком функції, укажіть область значень функції Треба расписать

Ответы на вопрос

Отвечает Красовський Юра.

Ответ:

\bf y=x^2-2\ \ ,\ \ -2\leq x\leq 3  

1) таблица значений данной функции :

  x |   -2  |  -1  |   0  |  1   |  2  |  3  |

  y |   2   |  -1  |  -2 |  -1  |  2  |  7  |  

2)  график на рисунке

3)  область значений функции :  \bf E(y)=[\, -2\, ;\, 7\, ]