30:37 Розв'яжіть рівняння: *4-8x3=0 срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Приморская Аэлита.

Ответ:

не має розв'язку.

Объяснение:

4 - 8x3 = 4 - 24

-20 = 0

Це протиріччя, оскільки -20 не дорівнює 0, тому рівняння 4 - 8x3 = 0 не має розв'язку.

Отвечает Лёль Андрюшка.

Ответ:

_#₴-

Объяснение: