При якому значенниа ривняння3х вквадр -6х+а=0 мае один коринь знайти цей коринь


Ответы на вопрос

Отвечает Просвиркина Мария.

Ответ:

a=3

Объяснение:

3x^2-6x+a=0

матиме один корінь якщо дискриминант=0

D=6^2-4*3*a=0

36-12a=0

12a=36

a=3