Дано:систему рівнянь х²-у=3 2х+у=6 У якому з варіантів відповідей правильно виражено змінну y з

другогорівняння: А.y= 6-x Б.y=6+x В.y=6+2x Г.y=6-2x (Розпишіть як розв'язували) СРОЧНО!!!ПОЖАЛУЙСТА!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Копырин Алексей.

Ответ:

y = 6 - x.

Объяснение:

х² - у = 3

-2х - y = -6

х² - 2х = -3

Тепер ми можемо виразити змінну y з першого рівняння:

y = х² - 3

Підставимо це значення у друге рівняння та отримаємо:

2х + (х² - 3) = 6

Зведемо це рівняння до квадратного виду:

х² + 2х - 3 = 0

Знайдемо корені цього рівняння за допомогою формули дискримінанту:

D = b² - 4ac = 2² - 4(1)(-3) = 16

х₁ = (-2 + √D) / 2 = (-2 + 4) / 2 = 1

х₂ = (-2 - √D) / 2 = (-2 - 4) / 2 = -3

Отже, маємо два значення x: x₁ = 1 та x₂ = -3. Підставляємо кожне з цих значень в формулу для змінної y, щоб знайти відповідне значення:

y₁ = 1² - 3 = -2

y₂ = (-3)² - 3 = 6

Таким чином, ми знайшли два рішення для системи рівнянь, а саме: (1, -2) та (-3, 6). Підставивши кожне з цих значень в кожен з варіантів відповідей, ми бачимо, що правильна відповідь - варіант А:

y = 6 - x

Тому відповідь: А. y = 6 - x.