2X=X+5 помогите пожайлуста​


Ответы на вопрос

Отвечает Андрушкевич Маргарита.

Ответ:

Щоб розв'язати це рівняння, потрібно перенести змінну X на один бік рівняння, а константи на інший бік.

2X=X+5

Спочатку можна відняти X від обох боків рівняння:

2X - X = X + 5 - X

Тоді залишається:

X = 5

Отже, розв'язком рівняння є X = 5.

Объяснение:

Отвечает Пожидаев Павел.

Ответ:

Объяснение:

To solve the equation 2X=X+5:

Subtract X from both sides of the equation:

2X - X = X + 5 - X

X = 5

Check the solution by substituting X=5 back into the original equation:

2(5) = 5 + 5

10 = 10

Therefore, the solution to the equation is X=5.