Знайдіть координати точок перетину графіка функції у=2х-1 з віссю абсуис


Ответы на вопрос

Отвечает Шатохин Иван.

Ответ:

Объяснение:

у=2х-1

У точці перетину графіка з віссю абсцисс у=0

2х-1=0

2х=1

х=1/2=0,5

х=0,5; у=0

(0,5;0) - точка перетину графіка c осі абсцисс