Запишіть рівняння корен якого є -2і 0


Ответы на вопрос

Отвечает Умеренков Никита.

Ответ:

Объяснение:

Рівняння з коренями -2i та 0 можна записати у вигляді добутку двох лінійних множників з цими коренями:

(x + 2i) * x = 0

або у розгорнутому вигляді:

x^2 + 2ix = 0

Це рівняння можна спростити, поділивши обидві його частини на x:

x + 2i = 0

або

x = -2i

Отже, рівняння з коренями -2i та 0 має вигляд x(x + 2i) = 0 або x = -2i.