Відстань між Києвом і Харковом 480 км. До першої заправки водій проїхав 3/8 всього шляху, а до

наступної - 5/6 решти шляху. Скільки км залишилось проїхати водію після другої заправки?

Ответы на вопрос

Отвечает Вахнин Илья.

Ответ:

50 км

Пошаговое объяснение:

1) 3/8 * 480 = 3/1 * 60 = 180/1 = 180 (км) - проехал водитель до 1 заправки

2) 480 - 180 = 300 (км) - осталось проехать

3) 5/6 * 300 = 5/1 * 50 = 250/1 = 250 (км) - проехал водитель до 2 заправки

4) 480 - 180 - 250 = 50 (км) - осталось проехать водителю