3°. Побудуйте графік функцiï у = -2х + 3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Мацеевский Данил.

Для побудови графіку функції у = -2х + 3, потрібно взяти декілька значень змінної х, обчислити відповідні значення функції y і побудувати на координатній площині точки з координатами (x, y). Повторюючи цю процедуру для декількох значень x, ми отримаємо достатню кількість точок, щоб побудувати лінію графіку.

Для прикладу, візьмемо три значення x: -2, 0, і 2 і обчислимо відповідні значення y:

При x = -2, у = -2(-2) + 3 = 7, тому точка з координатами (-2, 7) лежить на графіку.

При x = 0, у = -2(0) + 3 = 3, тому точка з координатами (0, 3) лежить на графіку.

При x = 2, у = -2(2) + 3 = -1, тому точка з координатами (2, -1) лежить на графіку.