2a+0.5b якщо a(0;2) b(-2;4) знайдіть координати вектора срочно будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Забелин Иван.

Ответ:

Для знаходження вектора потрібно відняти координати початкової точки з координатами кінцевої точки. Тому:

координати початкової точки: a(0, 2)

координати кінцевої точки: b(-2, 4)

Тоді, щоб знайти вектор, потрібно відняти координати початкової точки від координат кінцевої точки:

b - a = (-2, 4) - (0, 2) = (-2 - 0, 4 - 2) = (-2, 2)

Отже, координати шуканого вектора є (-2, 2).