Який опір спіралі електроплитки, на виготовлення якої використали 25м ніхромового дроту перерізом

1мм2? Питомий опір ніхрому1,1 Ом·мм2/м

Ответы на вопрос

Отвечает Скорбач Егор.

Відповідь:

Пояснення:

Для розрахунку опору спіралі необхідно знати довжину дроту, який був використаний для її виготовлення. Оскільки умова задачі надає довжину дроту у метрах, то можна скористатися формулою:

опір = питомий опір * довжина / площа перерізу дроту

Для обчислення опору спіралі нам потрібно знати площу перерізу дроту. Оскільки в умові задачі дано переріз дроту, то можна обчислити його площу:

площа перерізу = π * (діаметр / 2) ^ 2 = π * (1мм / 2) ^ 2 = 0,785 мм^2

Далі можна підставити відомі значення в формулу і отримати опір спіралі:

опір = 1,1 Ом·мм^2/м * 25 м / 0,785 мм^2 = 35,13 Ом

Отже, опір спіралі електроплитки становить 35,13 Ом.