Звільніться від ірраціональності в знаменнику дробу 12/√2.​


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Дарья.

Объяснение:

 \frac{12}{ \sqrt{2} }  =  \frac{12 \times  \sqrt{2} }{ \sqrt{2} \times  \sqrt{2}  }  =  \frac{12 \sqrt{2} }{2}  = 6 \sqrt{2}