Визнач кількість коренів квадратного рівняння: 21x2+2x+5=0


Ответы на вопрос

Отвечает Тимонова Анастасия.

D = b^2 - 4ac,

D = 2^2 - 4 * 21 * 5 = -416.

Якщо дискримінант від'ємний, то квадратне рівняння не має дійсних коренів. Отже, дане квадратне рівняння не має дійсних коренів.