Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють:-3 і 1/3​


Ответы на вопрос

Отвечает Исламбеков Руслан.

Відповідь:

3x^2+8*x-3=0

Пояснення:

(x-(-3))*(x-1/3)=0
x^2+(3-1/3)*x-1=0
x^2+(8/3)*x-1=0
3x^2+8*x-3=0 - це відповідь