8n2-8b2 Розкладіть многочлен на множники


Ответы на вопрос

Отвечает Гривнак Рома.

\displaystyle\bf\\8n^{2} -8b^{2} =8\cdot(n^{2} - b^{2})=8\cdot(n-b)\cdot(n+b)

\displaystyle\bf\\2)\\\\(4c+3)^{2} +(5-4c)(5+4c)=16c^{2}+24c+9+5^{2} -(4c)^{2} =\\\\\\=16c^{2} +24c+9+25-16c^{2}=(\underbrace{16c^{2}-16c^{2}}_{0} )+24c+(\underbrace{9+25}_{34})=\\\\\\=24c+34\\\\\\c=\frac{5}{24} \\\\\\24c+34=24\cdot\frac{5}{24} +34=5+34=39\\\\\\Otvet \ : \ 39

Отвечает Яценко Гордей.

Відповідь:

скористаємося формулою різниці квадратів

a2 - b2 = (a + b)(a - b)

Застосуємо її до даного многочлена

n2 - 8b2 = 8(n2 - b2)

Тепер ми маємо різницю квадратів, де a = n, b = b. Застосуємо формулу різниці квадратів знову

8(n2 - b2) = 8(n + b)(n - b)

многочлен 8n2 - 8b2 розкладається на множники 8(n + b)(n - b)

Пояснення: