СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТАПобудуйте графік функції у = -2x-2. Вкажіть значення х, яке є нулем функції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:Щоб побудувати графік функції у = -2x-2, спочатку зобразимо дві її точки. Для цього можна обрати дві довільні значення аргументу x, підставити їх у формулу та знайти відповідні значення функції у.

Наприклад, якщо x = 0, то у = -20-2 = -2. Це означає, що точка з координатами (0,-2) лежить на графіку функції. Аналогічно, якщо x = 1, то у = -21-2 = -4, тому точка з координатами (1,-4) також лежить на графіку.

Тепер можемо з'єднати ці дві точки прямою, яка і буде графіком функції.

За графіком видно, що нулем функції є точка, в якій графік перетинає вісь абсцис в точці x = -1. Тобто, якщо підставити x = -1 у формулу функції, отримаємо:

у = -2*(-1)-2 = 0

Отже, x = -1 є нулем функції.

Объяснение: