Знайдіть координати точок перетину графіків функцій у = −4х +12 та у = −3х – 16.


Ответы на вопрос

Отвечает Вержаховская Даша.

Ответ: A(28;-100)

Объяснение:

-4x+12=-3x-16

-3x+4x=12+16

x=28

=>y=-4*28+12 =-112+12=-100

A(28;-100)