Срочноо Запишіть три перших члени геометричної прогреси якої b, = 3; q = 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Булкин Антон.

Ответ:

Перший член геометричної прогресії дорівнює b₁ = b = 3.

Другий член можна знайти, помножив перший на знаменник q:

b₂ = b₁ * q = 3 * 2 = 6.

Третій член знайдемо аналогічно, помножив другий член на q:

b₃ = b₂ * q = 6 * 2 = 12.

Отже, перші три члени геометричної прогресії дорівнюють 3, 6 та 12.

Объяснение:

Отвечает Муравьев Тимофей.

Перший член геометричної прогресії (b1) дорівнює 3.

Другий член (b2) можна знайти, помноживши перший член на q: b2 = 3 * 2 = 6.

Третій член (b3) можна знайти, помноживши другий член на q: b3 = 6 * 2 = 12.

Отже, перші три члени геометричної прогресії з початковим членом b1 = 3 та знаменником q = 2 будуть 3, 6 та 12.