1. Не виконуючи побудови графіка функції, знайдіть координати точок перетину графіка функції

у=-3х+1 з вісями координат.

Ответы на вопрос

Отвечает Ивако Кирилл.

Ответ:

(-1/3; 0) та (0; 1)

Объяснение:

Ось абсцис (ось X)  y = 0:

-3x + 1 = 0

-3x = -1

x = 1/3

(1/3; 0).

Ось ординат (ось Y)  x = 0:

y = -3(0) + 1

y = 1

(0; 1).

Відповідь: координати точок перетину графіка функції у=-3х+1 з вісями координат є (-1/3; 0) та (0; 1).