Доведіть що значення виразу : 456в3ст.-156в3с ділиться націло на 300


Ответы на вопрос

Отвечает Карзухина Настя.

Відповідь:

Пояснення:

Розкладеному даний вираз на множники за формулою:

а^3 - в^3 = (a-в)*(a^2 + aв + в^2).

456^3 - 156^3 = (456-156)*(456*2 + 456*156 + 156^2). Перший множник (456-156) = 300. Незалежно від значення другого множника, добуток ділиться націло на 300, так-як це один з двох множників. Отже. Значення виразу 456^3 - 156^3 ділиться націло на 300.