X^ - 8x +18=0 помогите срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Қалмаханова Қалима.

Ответ:

Щоб розв'язати це квадратне рівняння, спочатку необхідно знайти дискримінант, який обчислюється за формулою:

D = b^2 - 4ac

Де a, b та c - коефіцієнти рівняння.

У нашому випадку, a = 1, b = -8 і c = 18, тому дискримінант дорівнює:

D = (-8)^2 - 4(1)(18) = 64 - 72 = -8

Оскільки дискримінант від'ємний, то квадратне рівняння не має розв'язків в множині дійсних чисел.

Отже, рівняння x^2 - 8x + 18 = 0 не має розв'язків в множині дійсних чисел.