Допоможіть розв'язати 5х²-10=0


Ответы на вопрос

Отвечает Можина Вікторія.

Ответ:

Объяснение:

5х²-10=0

5х²=10

х²=10/5=2

х₁=√2

х₂=-√2

Отвечает Пономарева Полина.

5x^2-10=0\\5x^2=10\\x^2 = 2\\\\x_{1}  = \sqrt{2}\\x_{2} = -\sqrt{2}