Решите уравнение 2/3x=0,8(77-x)


Ответы на вопрос

Отвечает Егорова Яна.

Ответ:

Почнемо з розкриття дужок та спрощення виразу у правій частині рівняння:

2/3x = 0.8(77 - x)

2/3x = 61.6 - 0.8x

Додамо 0.8x до обох сторін рівняння:

2/3x + 0.8x = 61.6

Додамо дроби з однаковим знаменником та знайдемо загальний знаменник:

(2/3 + 0.8) x = 61.6

Перетворимо дроби до одного знаменника:

(16/15) x = 61.6

Поділимо обидві сторони на (16/15):

x = 61.6 * (15/16)

x = 57.75

Отже, розв'язок рівняння 2/3x = 0.8(77 - x) дорівнює x = 57.75.