Питання №7 Розв'язати рівняння (2x - 3)(5х+ 1) = 2(x - 4). У відповідь записати добуток коренів.

Ваша відповідь:​

Ответы на вопрос

Отвечает Росьянский Андрей.

Відповідь:

1/2

Пояснення:

Розкриваємо дужки

10x^2 + 2x - 15x -3 = 2x -8

10x^2 + 2x - 15x -3 - 2x + 8 = 0

зводимо подібні

10x^2 - 15x + 5 =0

ділимо на 5 обидві частини

2x^2 - 3x + 1 =0

D = b^2 - 4ac= 9-4*2*1=9-8=1

x1=(3-1)/4= 2/4= 1/2

x2=(3+1)/4= 4/4 =1

Добуток: 1/2 * 1= 1/2