Знайдіть значення аргументу, при якому функцiя у = -5 + 4 має значення 7. ОЧЕНЬ СРОЧНО!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Анастасия.
Для знаходження значення аргументу потрібно вирішити рівняння -5 + 4x = 7.

Спочатку додамо 5 до обох боків рівняння:

-5 + 4x + 5 = 7 + 5

Після скорочення:

4x = 12

Ділимо обидві сторони на 4:

x = 3

Отже, аргумент дорівнює 3. Підставивши x = 3 у вираз -5 + 4x, отримаємо значення функції:

у = -5 + 4(3) = 7

Отже, при аргументі x = 3 функція у = -5 + 4 має значення 7.